All American Lacrose
Group By: Season | School | State
Show: Season   State   School  

High School Lacrosse All-Americans

School: All Schools   State: <not available>   Season: 2004
School: A. I. duPont
Robert Towe, (A. I. duPont; Delaware)
School: Albany Academy
Mike Leveille, (Albany Academy; New York/ Albany)
School: Albemarle
Drew Smythers, (Albemarle; Virginia/ Northwest)
School: Algonquin
Owen Cahill, (Algonquin; Massachusetts)
School: Alta
Chris Powers, (Alta; Utah)
School: Ann Arbor Huron
Andrew Supiano, (Ann Arbor Huron; Michigan)
School: Arapahoe
Dan Nickell, (Arapahoe; Colorado)
School: Archbishop Wood
Dane Mangin, (Archbishop Wood; Pennsylvania)
Joe Picha, (Bainbridge Island; Washington)
School: Baldwinsville
Paul Richards, (Baldwinsville; New York)
School: Bay Shore
Matt Coughlin, (Bay Shore; New York)
School: Berkeley
Sam Geller, (Berkeley; California)
School: Bethpage
Tom Michaelsen, Attack (Bethpage; New York)
Tom Michaelson, (Bethpage; New York)
School: Beverly
Larry Kline, (Beverly; Massachusetts/ Eastern)
Eddie O'Reilly, Attack (Beverly; Massachusetts/ Eastern)
Eddie OReilly, (Beverly; Massachusetts/ Eastern)
Kevin Demorest, (Birmingham Seaholm; Michigan)
School: Bishop Moore
Bryan Berry, (Bishop Moore; Florida/ Central - Orlando)
Michael von Kamecke, (Bishop Moore; Florida/ Central - Orlando)
Sean Murphy, (Bishop Timon-St. Jude; New York/ Buffalo)
School: Blake
David Denniston, (Blake; Minnesota/ Minneapolis)
Jake Launert, (Bloomington-Jefferson; Minnesota)
Bryce Reme, (Bloomington-Jefferson; Minnesota)
Mike Smith, (Bloomington-Jefferson; Minnesota)
School: Bow
Garrett Pedley, Defense (Bow; New Hampshire)
Garret Pedley, (Bow; New Hampshire)
School: Boys Latin
Chris Boland, (Boys Latin; Maryland/ MIAA)
School: Brien McMahon
Doug Ruhnke, (Brien McMahon; Connecticut/ Norwalk/Public)
School: Brother Rice
Rob Morales, (Brother Rice; Michigan/ Bloomfield Hills)
Ross Zimmerman, (Brother Rice; Michigan/ Bloomfield Hills)
School: Brunswick
Brad Bishop, (Brunswick; Maine)
School: Bullis School
Brad Ross, (Bullis School; Maryland/ Potomac)
Brendan Foerster, Midfield (Burr & Burton Academy; Vermont/ Manchester)
Brendan Forester, (Burr & Burton Academy; Vermont/ Manchester)
School: Caesar Rodney
Josh Coveleski, (Caesar Rodney; Delaware)
School: Calvert Hall
Kevin Huntley, (Calvert Hall; Maryland/ Towson - MIAA)
Stephen Smith, (Canandaigua Academy; New York/ Finger Lakes)
School: Cape Elizabeth
Matt O'Hearn, Midfield (Cape Elizabeth; Maine)
Matt OHearn, (Cape Elizabeth; Maine)
School: Cape Henlopen
James Kleb, (Cape Henlopen; Delaware)
Ryan Kelley, Midfield (Cape Henry Collegiate; Virginia/ Piedmont)
Ryan Kelly, (Cape Henry Collegiate; Virginia/ Piedmont)
Mike Timms, (Cape Henry Collegiate; Virginia/ Piedmont)
Joe Doyle, (Cardinal Gibbons; North Carolina/ Raleigh)
Mike Fulmore, (Carver Vocational; Maryland/ Baltimore)
School: Cathedral
P.J. Fenton, Attack (Cathedral; Massachusetts/ Longmeadow-Western)
P. J. Fenton, (Cathedral; Massachusetts/ Longmeadow-Western)
School: Centennial
Sammy Stumpf, (Centennial; Maryland/ Howard County)
School: Chaminade
Dan D'Agnes, Midfield (Chaminade; New York/ Nassau-Suffolk Catholic)
School: Chapel Hill
Kevin O'Connor, Attack (Chapel Hill; North Carolina)
Neal Watterson, (Charlotte Country Day; North Carolina/ NCISSA)
Tom Swaboda, (Christian Brothers; Missouri/ St. Louis)
Tom Swoboda, Midfield (Christian Brothers; Missouri/ St. Louis)
Steve Weis, (Christian Brothers; Missouri/ St. Louis)
Patrick Zeis, Attack (Christian Brothers; Missouri/ St. Louis)
Pat Zeiss, (Christian Brothers; Missouri/ St. Louis)
Zach Widbin, (Clarkstown South; New York/ Hudson Valley)
Stephen Peyser, (Cold Spring Harbor; New York/ Nassau County)
School: Comsewogue
Ryan Hughes, (Comsewogue; New York/ Suffolk County)
John Mecionis, (Comsewogue; New York/ Suffolk County)
School: Concord
Bob Berwick, (Concord; New Hampshire)
Diogo Godoy, (Concord; New Hampshire)
Mike Hattan, (Corning Painted Post East; New York/ Southern Tier)
Mike Hatton, Midfield (Corning Painted Post East; New York/ Southern Tier)
School: Coronado
Glen Goebels, (Coronado; California/ San Diego)
Andrew Chima, (Cranbrook Kingswood Upper Schools; Michigan)
School: Culver Academy
Jack Parchman, (Culver Academy; Indiana)
Pat Krause, (Cumberland Valley; Pennsylvania/ Central - Mechanicsville)
School: Damascus
J. D. Kijak, (Damascus; Maryland/ Montgomery County)
J.D. Kijak, Attack (Damascus; Maryland/ Montgomery County)
School: Darien
Marc Albu, (Darien; Connecticut/ Public)
Tim Shaw, (Darien; Connecticut/ Public)
Charles Wiggins, (Darien; Connecticut/ Public)
Dan Vinson, (De La Salle High; California/ Concord)
Peter Striebel, (Deerfield Academy; Massachusetts/ NE - Western)
Dan Cocoziello, (Delbarton School; New Jersey/ North/Morristown)
Ned Crotty, (Delbarton School; New Jersey/ North/Morristown)
Alex Hewit, Goalie (Delbarton School; New Jersey/ North/Morristown)
Alex Hewitt, (Delbarton School; New Jersey/ North/Morristown)
Matt McBride, (Delbarton School; New Jersey/ North/Morristown)
Reade Seligmann, (Delbarton School; New Jersey/ North/Morristown)
Danny Gallagher, (DeMatha Catholic; Maryland/ Washington DC Metro)
Paul Rabil, (DeMatha Catholic; Maryland/ Washington DC Metro)
School: Denver East
Hunter Combs, (Denver East; Colorado)
School: DeSmet Jesuit
Bob Edmundowicz, (DeSmet Jesuit; Missouri/ St. Louis)
School: Division Avenue
James Davis, (Division Avenue; New York/ Nassau/Levittown)
School: Dublin Scioto
Nick Gallagher, (Dublin Scioto; Ohio/ North)
School: Dulaney
Ryan Hoff, (Dulaney; Maryland/ Baltimore)
School: Duxbury
Tom Levesque, (Duxbury; Massachusetts/ Eastern)
Max Quinzani, (Duxbury; Massachusetts/ Eastern)
Peter Curtin, (East Chapel Hill; North Carolina/ Public)
Cody Kelly, (East Chapel Hill; North Carolina/ Public)
Will Wismer, (East Grand Rapids; Michigan)
Stefan Schroeder, (East Syracuse-Minoa; New York/ Central)
School: Eden Prairie
Stuart Baxter, (Eden Prairie; Minnesota)
Dan Gnazzo, (Eden Prairie; Minnesota)
Nic Michaelson, Attack (Eden Prairie; Minnesota)
Mic Michaelson, (Eden Prairie; Minnesota)
School: El Toro
Ryan Brent, (El Toro; California/ Orange County)
Ryson Pallante, (El Toro; California/ Orange County)
Gregory Clement, (Episcopal School of Dallas; Texas/ Dallas)
Michael Carrington, (Episcopal School of Houston; Texas/ Houston)
Stephen Gibbs, (Episcopal School of Houston; Texas/ Houston)
Drew Webb, (Episcopal School of Houston; Texas/ Houston)
School: Essex
Sean Diminick, (Essex; Vermont/ Essex Junction)
School: Fairfax
Mike Britt, (Fairfax; Virginia/ Northern)
Bryan Sharnick, (Fairfield College Prep; Connecticut)
School: Fairview
Erik Wardell, (Fairview; Colorado)
School: Fallston
Steve Bosse, (Fallston; Maryland/ Harford County)
School: Fort Collins
Brett Hamilton, (Fort Collins; Colorado)
Brett Hamilton-Koll, Attack (Fort Collins; Colorado)
School: Fox Lane
Max Mauro, (Fox Lane; New York/ Hudson Valley/Bedford)
School: Garden City
Michael Burns, (Garden City; New York/ Nassau)
School: Geneva
Craig McDonald, (Geneva; New York/ Finger Lakes)
School: Georgetown Prep
Joey Kemp, (Georgetown Prep; Maryland/ Bethesda)
Nick Veith, (Georgetown Prep; Maryland/ Bethesda)
Alex Haynie, (Germantown Academy; Pennsylvania/ Eastern)
School: Gilman School
Grant Zimmerman, (Gilman School; Maryland/ Baltimore/MIAA)
School: Glastonbury
Tim Heffernan, (Glastonbury; Connecticut/ Public)
Andrew Holden, (Glastonbury; Connecticut/ Public)
School: Grand Island
Mike Blocho, (Grand Island; New York/ Buffalo)
School: Gulliver Prep
Jeff Gordon, (Gulliver Prep; Florida/ South)
Brendan Cannon, (Haverfood School; Pennsylvania/ Eastern)
School: Hempfield
Jordan Kolb, (Hempfield; Pennsylvania/ Central)
Chris Schuch, Goalie (Hempfield; Pennsylvania/ Central)
Chris Schuh, (Hempfield; Pennsylvania/ Central)
School: Hereford
Brett Yoder, (Hereford; Maryland/ Baltimore)
School: Heritage
Bobby Coy, (Heritage; Colorado)
School: Hewlett
Max Seibald, (Hewlett; New York/ Nassau)
School: Highland Park
Matthew Fritts, (Highland Park; Texas/ Dallas)
Danny Nathan, (Highland Park; Illinois)
Rob Wellington, (Highland Park; Texas/ Dallas)
School: Hilton Head
Mark Hodsdon, (Hilton Head; South Carolina)
Brian Lipscomb, (Hilton Head; South Carolina)
Dave Campbell, (Holderness School; New Hampshire/ New England Northern)
Andrew McGann, (Holderness School; New Hampshire/ New England Northern)
School: Hopkins School
Connor Ginsberg, (Hopkins School; Connecticut/ Fairchester AA)
Trip Cowin, (Hotchkiss School; Connecticut/ New England-Western)
Miles Kass, (Hotchkiss School; Connecticut/ New England-Western)
School: Hudson
Rick Mackessy, (Hudson; Ohio/ North)
Sean Flanagan, (Hugh Williams Senior High; New York/ Canton)
Jon Paulson, (Hunterdon Central; New Jersey/ North)
Brendan Loftus, (Immaculate Heart Central; New York/ Central)
School: Indian Hill
Eddie Farrugia, (Indian Hill; Ohio/ Southern)
School: Ithaca
Craig Stevenson, (Ithaca; New York/ Southern Tier)
Anthony Dugan, (James I. O'Neill; New York/ Mid-Hudson/West Point)
School: Joel Barlow
Mike Distler, (Joel Barlow; Connecticut/ Public)
School: John Jay HS
John Carrozz, (John Jay HS; New York/ Hudson Valley/Cross River)
John Carrozza, Attack (John Jay HS; New York/ Hudson Valley/Cross River)
Peter Coluccini, (John Jay HS; New York/ Hudson Valley/Cross River)
School: Jordan
Humza Kudiya, (Jordan; Utah)
School: Kennebunk
Andy Bois, (Kennebunk; Maine)
School: Kent County
Kolyn Kirby, (Kent County; Maryland/ Eastern Shore)
School: Kirkwood
Bruce Richardson, (Kirkwood; Missouri)
School: La Costa Canyon
Sean McGonigle, (La Costa Canyon; California/ San Diego County)
Brian Neary, (La Salle College HS; Pennsylvania/ Eastern)
School: Lake Braddock
Mark Wade, (Lake Braddock; Virginia/ Northern)
School: Lakeridge
Michael Clayton, (Lakeridge; Oregon/ Lake Oswego)
School: Lamar
Jim Weiss, (Lamar; Texas/ Houston)
School: Laney
Michael Watson, (Laney; North Carolina/ Wilmington)
School: Lassiter
Alex Crawford, (Lassiter; Georgia/ Marietta)
Tim Fanning, (Lassiter; Georgia/ Marietta)
Marc Ayala, (Lawrenceville School; New Hampshire)
Jason Arias, (Lexington Christian Academy; Massachusetts/ Lexington)
School: Liberty
Zach Hinton, (Liberty; Maryland/ Carroll County)
School: Libertyville
Bob Wilkinson, (Libertyville; Illinois)
School: Lincoln Sudbury
Craig Audin, (Lincoln Sudbury; Massachusetts/ Eastern)
Anthony Jones, (Lincoln Sudbury; Massachusetts/ Eastern)
Evan Phelps, (Lincoln Sudbury; Massachusetts/ Eastern)
School: Lindenhurst
John Glynn, (Lindenhurst; New York/ Suffolk)
School: Linganore
Philip Davenport, (Linganore; Maryland/ Frederick County)
School: Loomis Chaffee
Tyler Casertano, Attack (Loomis Chaffee; Connecticut/ New England Western/Windsor)
Tyler Casertomo, (Loomis Chaffee; Connecticut/ New England Western/Windsor)
School: Lowell
Joe Costello, (Lowell; Massachusetts/ Eastern)
Ben Rubeor, (Loyola Blakefield; Maryland/ Baltimore)
School: MacArthur
Scott Rodgers, (MacArthur; New York/ Nassau)
Nick Tintle, (MacArthur; New York/ Nassau)
School: Madison
Tim Langan, (Madison; New Hampshire)
School: Mahopac
Tony Tanzi, (Mahopac; New York/ Hudson Valley)
School: Malden Catholic
Sean Endicott, (Malden Catholic; Massachusetts/ Eastern)
Chris Griffin, (Malden Catholic; Massachusetts/ Eastern)
School: Malibu
Andrew Heric, (Malibu; California/ Los Angeles County)
Jason Kho, (Malibu; California/ Los Angeles County)
School: Malvern Prep
Tim Atkins, (Malvern Prep; Pennsylvania/ Eastern)
Andrew MacKrides, (Malvern Prep; Pennsylvania/ Eastern)
Robert Schneider, (Malvern Prep; Pennsylvania/ Eastern)
School: Manhasset
Chris Finn, (Manhasset; New York/ Nassau)
Chris Peyser, (Manhasset; New York/ Nassau)
Eric Graupensberger, (Manheim Township; Pennsylvania/ Central)
School: Mariemont
Reed Peterson, (Mariemont; Ohio/ Southern)
School: Marin Catholic
T.R. Hofman, Goalie (Marin Catholic; California/ San Francisco)
T. R. Hoffman, (Marin Catholic; California/ San Francisco)
School: Marshfield
Todd Faiella, (Marshfield; Massachusetts/ Eastern)
School: McCallie School
Clint Brakebill, (McCallie School; Tennessee/ Chattanooga)
Dan Gibson, (Memphis University School; Tennessee/ Memphis)
School: Menlo-Atherton
Jack Sullivan, (Menlo-Atherton; California/ Portola Valley)
School: Mercer Island
Alan Chirls, (Mercer Island; Washington)
Josh Freiberger, (Middlesex School; Massachusetts/ New England Independent)
Steve Giannone, (Millbrook School; New York/ New England Western)
School: Milton Academy
Timothy Daniels, (Milton Academy; Massachusetts/ Eastern/New England Independent)
Ryan Burns, (Montgomery Bell Academy; Tennessee/ Nashville)
Sean Bailey, (Morristown-Beard School; New Jersey/ North)
School: Moses Brown
Bruce Bickford, (Moses Brown; Rhode Island/ New England Eastern)
Kyle Rotelli, (Moses Brown; Rhode Island/ New England Eastern)
School: Mountain Lakes
Nick Bevaqua, (Mountain Lakes; New Jersey/ North)
Paul Chiara, (Mountain Lakes; New Jersey/ North)
Joe Cinosky, (Mountain Lakes; New Jersey/ North)
Nick Vosburgh, (Mountain Lakes; New Jersey/ North)
School: Mt. Lebanon
Jim Mullen, (Mt. Lebanon; Pennsylvania/ Western/Pittsburgh)
Carlos Pena, (Mt. St. Michael's; New York/ New York Metro)
School: Mt. Tabor
Jamie DeBole, (Mt. Tabor; North Carolina/ HSLA)
School: New Canaan
Reed Deluca, (New Canaan; Connecticut/ Public)
School: New Trier
Mark Wattenbarger, (New Trier; Illinois/ Wilmette)
School: Niskayuna
Mark Bryan, (Niskayuna; New York/ Albany)
School: North Andover
Jimmy Connolly, (North Andover; Massachusetts/ Eastern)
School: North County
Joe Wojciechowski, (North County; Maryland/ Anne Arundel)
School: North Stafford
Dan Sullivan, (North Stafford; Virginia/ Northwest AAA)
Conor Hannan, (North Yarmouth Academy; Maine)
School: Nottingham
Chris Greenman, (Nottingham; New York/ Central)
School: Oakton
Quinn Cooke, (Oakton; Virginia/ Northern)
School: Orchard Park
Mitch Rodems, (Orchard Park; New York/ Buffalo)
Alex Kaufman, (Oregon Episcopal; Oregon/ Beaverton)
Doug Logan, (Oregon Episcopal; Oregon/ Beaverton)
Addison Van Hatcher, (Oregon Episcopal; Oregon/ Beaverton)
School: Osbourn Park
David Suthers, (Osbourn Park; Virginia/ Northwest Independent)
School: Pace Academy
Andrew Alexander, (Pace Academy; Georgia/ Atlanta)
School: Page
Matt Goodson, (Page; North Carolina/ Greensboro)
School: Parkside
Kylor Berkman, (Parkside; Maryland/ Eastern Shore)
School: Patuxent
Paul Rudell, (Patuxent; Maryland/ Southern)
School: Penfield
Don Clay, (Penfield; New York/ Monroe County)
School: Peninsula
John Lin, (Peninsula; California/ Los Angeles)
School: Peters Township
Kevin Kustron, (Peters Township; Pennsylvania/ Western)
Tom Petty, (Phillips Exeter Academy; New Hampshire/ New England Eastern)
School: Pikesville
Justin Steinfelder, (Pikesville; Maryland/ Baltimore)
School: Pingree School
Matt Nelligan, (Pingree School; Massachusetts/ New England Eastern)
School: Pingry
Liam Griff, (Pingry; New Jersey)
Steve Boyle, (Pinkerton Academy; New Hampshire/ Derry)
Matt Johnson, (Pinkerton Academy; New Hampshire/ Derry)
School: Pittsford
R. J. Lamontagne, (Pittsford; New York/ Monroe County)
R.J. Lamontagne, Midfield (Pittsford; New York/ Monroe County)
School: Poolesville
Josh Funk, (Poolesville; Maryland/ Montgomery)
School: Providence
William Hendricks, (Providence; North Carolina/ HSLA)
Alex Finkelman, (Providence Country Day School; Rhode Island)
School: Putnam Valley
Steve Amman, (Putnam Valley; New York/ Hudson Valley)
Steve Ammann, Midfield (Putnam Valley; New York/ Hudson Valley)
School: Radnor
Chris Early, (Radnor; Pennsylvania/ Eastern)
Scott Kahoe, (Radnor; Pennsylvania/ Eastern)
School: Regis Jesuit
Eric Bloom, (Regis Jesuit; Colorado/ Denver)
Austin Konkel, Goalie (Regis Jesuit; Colorado/ Denver)
Austin Kunkel, (Regis Jesuit; Colorado/ Denver)
School: Ridgewood
Derek Pilipiak, (Ridgewood; New Jersey)
Jack Riley, (Ridgewood; New Jersey)
School: Ridley
Vinnie D'Angelo, Midfield (Ridley; Pennsylvania/ Eastern)
Vinny DAngelo, (Ridley; Pennsylvania/ Eastern)
Mike Podgajny, (Ridley; Pennsylvania/ Eastern)
Nick Brown, (Riverdale Country School; New York/ New York Metro)
School: Robinson
David O Quinn, (Robinson; Virginia/ Northern/Fairfax)
David O'Quinn, Midfield (Robinson; Virginia/ Northern/Fairfax)
School: Rocky Point
Jeff Strittmatter, (Rocky Point; New York/ Suffolk)
School: Ross University
Jonah Platt, (Ross University; California/ San Francisco)
School: Rutland
Peter Hamilton, (Rutland; Vermont)
Bob Scott, (Salisbury School; Connecticut/ New England Western)
Anders Lovell, (San Ramon Valley; California/ San Francisco)
Rory Pedrick, (Saratoga Springs; New York/ Albany)
School: Seattle Prep
Adam Sangeorzan, (Seattle Prep; Washington)
School: Severna Park
Tom Zichelli, (Severna Park; Maryland/ Anne Arundel)
Drew Bonessa, (Shady Side Academy; Pennsylvania/ Pittsburgh)
School: Shawnee
Keith Prifte, (Shawnee; New Jersey/ South)
School: Shenendehowa
Shane Koppens, (Shenendehowa; New York/ Albany)
Kevin Unterstein, (Shoreham-Wading River; New York/ Suffolk)
School: Shrewsbury
Michael Sjogren St. Johns, (Shrewsbury; Massachusetts/ Central)
School: Skaneateles
Steve Babbles, (Skaneateles; New York/ Central)
School: Skyline
Walker Hewlett, (Skyline; Utah)
School: Souhegan
John Bambrick, (Souhegan; New Hampshire/ Amherst)
School: South Hadley
Sean Standen, (South Hadley; Massachusetts/ Western)
School: South Side
Kent Lucas, (South Side; New York/ Nassau/Rockville Centre)
School: Southern
Maryland , (Southern; Maryland/ Anne Arundel)
School: St. Andrew's
Evan Blum, (St. Andrew's; Florida/ South/Boca Raton)
School: St. Andrews
David Page, (St. Andrews; Delaware)
Kelly Mattie, (St. Anne's-Belfield School; Virginia/ Piedmont/Charlottesville)
Alex Baruch, (St. Christopher's; Virginia/ Piedmont)
Frasher Kempe, (St. Christopher's; Virginia/ Piedmont)
School: St. Edwards
John Snipes, (St. Edwards; Florida/ South)
Sam Madison, (St. Ignatius College Prep; California/ San Francisco)
School: St. John's
Michael Sjogren, Defense (St. John's; Massachusetts/ Central/Shrewsbury)
School: St. Mary's Hall
Max Atherton, (St. Mary's Hall; Texas)
Bart Wagner, (St. Paul's School; Maryland/ MIAA)
Richard Carolan, (St. Sebastian's School; Massachusetts/ Independent/Walpole)
School: St. Xavier
Peter Beyel, (St. Xavier; Kentucky/ Louisville)
School: Strath Haven
Steve Varga, (Strath Haven; Pennsylvania/ Eastern)
School: Summit
Jake Lecky, (Summit; New Hampshire)
Rob Schroeder, (Summit; New Hampshire)
School: Tatnall
Alex Moeckel, (Tatnall; Delaware/ Wilmington)
School: Thacher School
Ward Sorrick, (Thacher School; California/ Ojai)
School: Torrey Pines
John Cote, (Torrey Pines; California/ San Diego)
Jake Myers, (Torrey Pines; California/ San Diego)
Cito Williams, (Torrey Pines; California/ San Diego)
School: Tottenville
Ben Stein, (Tottenville; New York/ New York Metro)
School: Towson
Daniel Decker, (Towson; Maryland/ Baltimore)
School: Trinity High
Michael Anderson, (Trinity High; Kentucky)
School: Trinity School
David Pastenak, (Trinity School; New York/ New York Metro)
David Pasternak, Attack (Trinity School; New York/ New York Metro)
School: University High
Jonah Platt-Ross, Midfield (University High; California/ San Francisco)
School: Upper Arlington
Clayton Hall, (Upper Arlington; Ohio)
Brady Williams, (Upper Arlington; Ohio)
School: Upper St. Clair
Craig Morgan, (Upper St. Clair; Pennsylvania/ Western)
School: Urbana
Josh Riley, (Urbana; Maryland/ Frederick County)
School: W.T. Woodson
Aaron Solomon, (W.T. Woodson; Virginia/ Northern)
School: Walter Johnson
Alex Chaudry, (Walter Johnson; Maryland/ Montgomery)
School: Waltham
Jon Hayes, (Waltham; Massachusetts/ Eastern)
Ryan Scaffidi, (Washington Township; New Jersey/ South)
School: Watertown
Greg Niewieroski, (Watertown; New York/ Central)
School: Wellesley
Mike Stone, (Wellesley; Massachusetts/ Eastern)
Matt Rankin, (West Chester East; Pennsylvania/ Eastern)
School: West Essex
Matt Guido, (West Essex; New Jersey)
School: West Genesee
Andrew Hanover, (West Genesee; New York/ Central)
School: West Islip
Dan Galasso, (West Islip; New York/ Suffolk)
Adam Hyde, (West Seneca East; New York/ Buffalo)
Chris Corteau, (West Seneca West; New York/ Buffalo)
Matt Lalli, (West Windsor North; New Hampshire)
Matt Scheel, (Western Reserve Academy; Ohio/ North)
Andy Lochridge, (Westminster Schools; Georgia)
School: Westview
Jordan Theurer, (Westview; Oregon)
School: Weymouth
Matt Murray, (Weymouth; Massachusetts/ Eastern)
School: Whitman
Rob Shaut, (Whitman; Maryland/ Montgomery)
School: Wilde Lake
Michael Thomas, (Wilde Lake; Maryland/ Howard County)
School: William Floyd
Andrew Miller, (William Floyd; New York/ Suffolk)
School: Wilton
Bill Curry, (Wilton; Connecticut/ Public)
Chris Jasinski, (Wilton; Connecticut/ Public)
Sam Slaughter, (Wilton; Connecticut/ Public)
School: Winchester
Mike Lynch, (Winchester; Massachusetts/ Eastern)
School: Winter Park
Kevin Gast, (Winter Park; Florida/ Central)
Tyler March, (Winter Park; Florida/ Central)
School: Woodstock
Dillon Lantz, (Woodstock; Vermont)
Roger Fish, (Worthington Kilbourne; Ohio/ Columbus)
School: Yarmouth
Chris Hichborn, (Yarmouth; Maine)
Todd Lawrence, (Yarmouth; Maine)
Jon Miller, (Yarmouth; Maine)
School: Yorktown High
Steve Settembrino, (Yorktown High; New York/ Hudson Valley/Yorktown Heights)
School: <not available>
Not submitted, ()